Laser frakcyjny Fire-Xel

Laser frakcyjny CO₂ Fire-Xel

Do czego służy laser frakcyjny CO₂?

Laser frakcyjny CO₂ Fire-Xel jest laserem ablacyjnym. Służy do waporyzacji, cięcia i koagulacji tkanki miękkiej. Wyposażony w skaner pozwala na wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Przykładowe zastosowania:
Redukcja blizn trądzikowych​
Terapie efektów fotostarzenia (przebarwienia, zmarszczki)​
Wygładzanie i odmładzanie skóry​
Poprawa elastyczności skóry poprzez aktywację produkcji kolagenu​
Redukcja blizn pooperacyjnych (przerostowych, zanikowych) rozstępów​
Waporyzacja zmian śródnabłonkowych i znamion naskórnych​
Wycięcie brodawek i polipów​

Dlaczego warto wybrać laser frakcyjny CO₂ Fire-Xel?

Laser CO₂ Fire-Xel firmy BISON Medical cieszy się uznaniem nie tylko na polskim rynku, ale również za granicą. Urządzenie odpowiada na potrzeby naszych najbardziej wymagających klientów. 

Laser jest wykonany z zaawansowanych technologicznie komponentów ze szczególnym uwzględnieniem wygody użytkowania. Intuicyjny interfejs nie sprawia trudności w obsłudze. Wysokiej jakości szklana tuba lasera CO₂ zapewnia długoletnie działanie urządzenia bez konieczności kupowania części eksploatacyjnych. Atrakcyjna cena lasera zapewnia szybki zwrot inwestycji.

Firma Bison Medical sprzedaje swoje urządzenia medyczne na 6 kontynentach. To uznany producent laserów oraz innych narzędzi stosowanych w chirurgii, dermatologii, stomatologii, ginekologii, laryngologii, weterynarii oraz medycynie estetycznej. Jako autoryzowany dystrybutor firmy BISON Medical zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny po zakupie lasera. Naprawy są wykonywane w Polsce bez konieczności odsyłania urządzeń do producenta.

W jakich specjalizacjach ma zastosowanie laser Fire-Xel?

Laser sprawdza się we wszystkich specjalizacjach zabiegowych. Ze szczególnym wskazaniem na dermatologię, chirurgię, ginekologię, laryngologię, weterynarię oraz medycynę estetyczną.

Czy laser frakcyjny CO₂ Fire-Xel jest laserem medycznym?

Fire-Xel produkowany przez firmę BISON Medical jest laserem medycznym. Jego zastosowanie potwierdza certyfikat medyczny wystawiony przez Jednostkę Notyfikowaną.

Laser ablacyjny CO₂

Laser Fire-Xel jest laserem ablacyjnym. Oznacza to, że okres rekonwalescencji po zabiegu laserem frakcyjnym jest nieco dłuższy niż w przypadku laserów nieablacyjnych. W zamian uzyskanie pożądanych efektów wymaga mniejszej ilości zabiegów w stosunku do laserów nieablacyjnych. Wprowadzenie ablacyjnego lasera frakcyjnego jest atrakcyjne dla pacjentów ze względu na skrócony czas kuracji, a co za tym idzie krótsze zaangażowanie personelu oraz rozsądną cenę całej procedury.

W jakie źródło jest wyposażony laser CO₂ Fire-Xel?

Obecnie dostępne są dwa typy źródeł medycznych laserów CO₂: szklana tuba i źródło metalowe. Każda z tych technologii ma swoje wady i zalety. Fire-Xel jest wyposażony w wysokiej klasy szklaną tubę, która zapewnia rewelacyjny stosunek jakości do ceny lasera medycznego CO₂.

Laser Fire-Xel – szkolenia

Zapewniamy profesjonalne szkolenie z obsługi dostarczanych przez nas urządzeń, dzięki czemu będziesz mógł wykorzystać laser od razu po jego dostarczeniu. Usługa ta jest wliczona w cenę urządzenia.

Jak często należy serwisować laser CO₂ Fire-Xel?

Urządzenie powinno być serwisowane i testowane raz do roku.

Bmed posiada autoryzację firmy BISON Medical dotyczącą serwisu oraz sprzedaży i dystrybucji laserów CO₂ Fire-Xel. Bierzemy udział  w cyklicznych szkoleniach dotyczących serwisowania produktów, potwierdzonych certyfikatem.

Czy laser ma elementy zużywalne?

Zużywalnym elementem jest szklana tuba lasera. Według producenta szacowany czas eksploatacji tego elementu wynosi 7-8 lat. W gabinetach wciąż działają nawet 10-letnie lasery CO₂, które pracują na fabrycznie zamontowanych szklanych tubach.

Bmed jest jedynym dystrybutorem lasera medycznego Fire-Xel w Polsce

Otrzymaliśmy autoryzację firmy Bison Medical do sprzedaży, serwisowania i przeprowadzania szkoleń dotyczących tego wyrobu. W trakcie szkolenia dowiecie się Państwo, jakie są wskazania i przeciwwskazania do użycia lasera, oraz otrzymacie wszystkie niezbędne informacje odnośnie technicznej obsługi urządzenia. Zapewniamy też wsparcie użytkowników, którzy chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami.

Czy można przetestować laser Fire-Xel? Jaka jest cena demonstracji lasera Fire-Xel?

Dostarczamy do testowania dystrybuowane przez nas urządzenia. Dzięki temu będziesz mógł przekonać się, czy laser CO₂ sprawdzi się w Twoim gabinecie. Podczas demonstracji zapewniamy szkolenie wstępne. Ta usługa jest bezpłatna.

Jaka jest cena medycznego lasera CO₂ Fire-Xel?

Cena lasera CO₂ Fire-Xel jest uzależniona od jego wyposażenia. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, skontaktuj się z nami.

Czy laser frakcyjny CO₂ Fire-Xel jest laserem chirurgicznym?

Fire-Xel jest wyposażony w głowicę chirurgiczną, która ma zastosowanie we wszystkich specjalizacjach zabiegowych i medycynie estetycznej.

laser frakcyjny CO2 fire xel
laser CO2 frakcyjny Fire-Xel

Sprawdź urządzenie w swoim gabinecie

Lasery CO₂ są wykorzystywane m.in. w:


Ginekologii

Stomatologii

laser w chirurgii
Chirurgii

Laser w proktologii
Proktologii
Scroll to Top